Nová webová stránka pro SONTEK

Abychom usnadnili hledání v našich výrobcích a službách, tvoříme pro jednotlivé segmenty naší výroby webové stránky.
Tentokrát jsme se zaměřili na paropropustné fólie a lamináty Sontekl®.
Podporujeme tak lepší orientaci na našich webových stránkách. Na každé je popis dané výroby, možnosti využití výsledných výrobků i informace o službách, informace o kvalitách a balení výrobků.

Představení NOVÉ webovÉ STRÁNKY: www.SONTEK.cz

Nově vzniklé webové stránky společnosti Fatra: www.sontek.cz se věnují nabídce a výrobě paropropustných fólií Fatra Sontek® F, paropropustných laminátů Fatra Sontek® L a laminátů Medical.
Paropropustné fólie a lamináty propouští plyny a vodní páry a odolávají prostupu kapalin. Jsou tedy vhodné k výrobě jednorázových hygienických potřeb, jako jsou dětské pleny, inkontinenční vložky, potřeby dámské hygieny i prostředků pro dlouhodobě nemocné.
Pod lamináty Medical spadají paronepropustné (např. podložky pod pacienta) i paropropustné lamináty (např. jednorázové chirurgické krytí pacientů a zdravotníků).
Všechny tyto materiály jsou hygienicky nezávadné a vhodné pro použití ve zdravotnictví, pro hygienické účely a v oděvnictví.
Více o naší nabídce pod označením Sontek a Medical a možnostech výroby se dočtete na www.sontek.cz. Tyto stránky jsou dostupné rovněž v anglickém jazyce: www.sontek.cz/en.

Fatra v říjnu rozšířila své portfolio i o další produktové weby

  • www.tenolan.cz — BOPET fólie a lamináty pro flexibilní obaly a technické účely
  • www.pvc-granulat.cz – granuláty z měkčeného a neměkčeného PVC pro extruzi / koextruzi, vstřikování, lisování
  • www.pvcobaly.cz – tradiční tvarovaé PVC obaly pro potraviny a technické účely
  • www.fatra-vstrikovani.cz – vstřikování na vlastnich / dodaných formách + nabídka našich vstřikovaných výrobků (přepravka, multifukční dlaždice, plastová čela, boxy)
  • www.fatra-regranulace.cz – regranulace + nabídka regranulátů – včetně výkupu odpadu
  • www.fatra-extruze.cz – fólie a desky z PE (pro stavebnictví a ostatní účely), protiskluzové fólie z EVAC (do zásuvek, skříní apod. + na autokoberečky) a PET desky (podložky pod židle)